Toimistotila, Olari
Komeetankatu 1 - 340.00 m²
Toimitilan kuvaus
Toimistotilaa Espoon Olarissa.
Tämä monikäyttöinen 340m2 tila sijaitsee kiinteistön 4. kerroksessa. Tilaan on sisäänkäynti parkkitasolta ja Olarinkadunpuolelta pääsee kerrokseen suoraan hissillä. Toimisto on pääosin avonaista ja valoisaa. Se sisältää myös oman keittiön sekä kahdet wc-tilat. Tila on mahdollista jakaa useammalle käyttäjälle, siitä on mahdollista vuokrata esim. 100m2 tai 200m2 kokoinen osa.
Komeetankatu 1 sijaitsee hyvällä paikalla Espoon Olarissa. Lähellä on monipuoliset päivittäispalvelut. Alueelle on hyvät liikenneyhteydet Länsiväylää ja Kehä II:sta pitkin.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Alueen palvelut
Liikenneyhteydet | Hyvät julkisen liikenteen yhteydet. Länsiväylän läheisyydessä. |
Palvelut | Olarin Prisma ja Shell aivan vieressä. |
Pyydä lisätietoja
Pyydä lisätietoja
Jätä meille yhteydenottopyyntö. Palaamme sinulle mahdollisimman pian ja aloitamme uusien toimitilojen kartoittamisen. Palvelumme on tilanhakijoille täysin ilmainen.








